E-İhracat İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Çözümler Hizmetinizde


https://gob2c.com/wp-content/uploads/2018/10/gologictic.png
Yurt Dışı Gönderi Teslimatı Çözümleri

Yurt dışına ister 1 paket, ister 1 Milyon paket gönderin, tüm gönderilerinizi GoLogistics çözümümüz sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz. GoLogistics modülümüze giriş yaparak yurt dışı gönderi, gümrük vergisi ve harç maliyetlerini net bir şekilde görebilir, müşterilerinizin adreslerini doğrulayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Alın
https://gob2c.com/wp-content/uploads/2018/10/gocheckout.png
Yurt Dışından Ödeme Alma Çözümleri

GoCheckout çözümümüz sayesinde yurt dışından 170+ para biriminde ödeme alın ve tüm ödeme işlemlerinizi kolayca yönetin. Sadece bir kerelik yapacağınız GoCheckout entegrasyonu ile dünyada geçerli Visa, Mastercard, Amex, UnionPay, iDEAL, Giropay, EPS, AliPay, QIWI, Mybank ve daha birçok ödeme yöntemi ile ödeme almaya ve tüm ödemelerinizi yönetmeye başlayın.

Daha Fazla Bilgi Alın
https://gob2c.com/wp-content/uploads/2018/10/gomarketplace.png
Yurt Dışındaki Pazarlara Açılma Çözümleri

GoMarketplace çözümümüz ile 30+ sanal pazaryeri ile entegre olup ürünlerinizi dünyanın önde gelen sanal pazaryerlerinde milyarlarca potansiyel müşteriye gösterebilirsiniz. GoMarketplace çözümümüz sayesinde tek entegrasyon ile ürünlerinizi Amazon, Ebay, AliExpress, Rakuten, Etsy, Mercado Libre gibi 30’dan fazla online pazaryerinde gösterme olanağına kavuşacaksınız.

Daha Fazla Bilgi Alın