GoMarketplace


Global Pazaryerleri ile Entegre Olun, Dünya Genelinde Müşterilere Ulaşın

GOB2C platformunda sunulan GOMarketplace modülü ile;

  • Dünyanın ve faaliyet gösterdikleri ülkelerin en büyük online pazaryerleri ile hızlı ve kolay bir şekilde entegre olur ve ürünlerinizi satışa açarsınız.
  • Tek entegrasyon ile ürünleriniz 50+ global pazaryerinde gösterilmeye başlar.
  • Amazon, Alibaba Express, Ebay, Rozetka, GittiGidiyor, Flipkart, Rakuten, Lazada, Etsy ve daha birçok global pazaryerine hemen entegre olursunuz.
  • 50+ pazaryerinde gösterilen ürün kataloğunuzu tek panelden kolayca yönetirsiniz.
  • Ürün bilgisi ve resimlerini, fiyat ve stok bilgilerini tek panelden güncellersiniz.
gob2c direct mobile

Tek Entegrasyon ile Dünyaya Açılın

Detaylı entegrasyon dokümanımızda ki yönergeleri takip ederek kolayca yapacağınız tek entegrasyon işlemi ile dünyanın en büyük online pazaryerlerine entegre olacak ve satışa başlayabileceksiniz. Tek entegrasyon ile ürünlerinizi dünya genelinde milyonlarca potansiyel müşteriye ulaştıracaksınız.

Tek Panelden Ürün Kataloğunuzu Yönetin

GOMarketplace arayüzü üzerinden global pazaryerlerinde satışta olan ürün kataloğunuzu kolayca yönetebilirsiniz. Böylece yeni bir ürünü satışa açmak ya da kaldırmak için her siteye tek tek giriş yaparak uğraşmaz, tek bir panelden tüm sitelerdeki kataloğunuzu kolayca yönetirsiniz.

Gerçek Zamanlı Olarak Fiyat ve Stok Bilgilerinizi Güncelleyin

Global pazaryerlerinde gösterilen ürünlerinizin fiyat ve stok durumu ile ilgili yapılması gereken güncellemeleri GOMarketplace arayüzü üzerinden hızlıca ve gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz. Böylece hem zaman kazanır hem de fiyat ve stok güncellemelerindeki gecikmelerden kaynaklanabilecek zararların önüne geçmiş olursunuz.

İşinizi Büyütmek İçin Zaman Kazanın

GOMarketplace ile tek panelden hızlı bir şekilde pek çok satış noktasını (online pazaryerleri) yönetebildiğiniz için hem çalışan sayısından hem de zamandan tasarruf edersiniz. GOMarketplace size işinizi büyütmeye ayırabileceğiniz büyük bir zaman kazandırır.