E-İhracat İçin İhtiyaç Duyacağınız Tüm Özellikler GOB2C ile Hizmetinizde


GOB2C panelini kullanarak uluslararası lojistik, yurt dışından ödeme alma ve yurt dışındaki online
pazaryerleri ile entegrasyon sağlama işlemlerini kolayca yönetebilirsiniz.
İşte GOB2C’de kullanabileceğiniz bazı özellikler:

Kargo Ücreti Hesaplayıcı

Yurt dışı kargo gönderiminde en uygun fiyatları sağlıyoruz. Kargo ücreti hesaplayıcı aracımızı kullanarak gönderim yapacağınız ülkeler için en uygun kargo fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Kargo Ücretini Hesaplayın

Gümrük Vergisi & KDV Hesaplayıcı

Gönderim yapacağınız ürünler için; sizin veya müşterinizin; ödemesi gereken gümrük vergisi ve yurt dışı KDV tutarlarını net bir şekilde kısa sürede hesaplayın.

Vergi Ücretlerini Hesaplayın

GTİP Kodu Yöneticisi

Yurt dışına göndereceğiniz ürünlerin Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu (GTİP) kodlarını GTİP Kodu Yöneticisi aracı ile hızlı ve kolay bir şekilde tespit edin.

GTİP Kodlarını Bulun

Adres Bulma ve Doğrulama Yöneticisi

Müşteriler tarafından çevrimiçi olarak girilen adreslerin yaklaşık yüzde 20'si hatalı olarak girilmektedir. GOB2C’nin Adres Bulma ve Doğrulama Yöneticisi servisi, müşterilerinize ait fatura ve teslimat adreslerinin sisteminize doğru bir şekilde girilmesini sağlayarak 230+ ülkeye ait adresleri doğrular.

Müşteri Adreslerini Yönetin

Toplu Gönderi

Farklı müşteri ve adreslere gönderilecek çok sayıdaki paket gönderilerinizi, Excel aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde; tek seferde; GOB2C platformuna aktarıp, rahatlıkla yurt dışına gönderebilirsiniz.

Adres Defteri

GOB2C ile bir gönderi yaptığınızda, alıcı bilgilerini kaydedebilir ve sonraki gönderileriniz için tek tıkla kaydettiğiniz alıcı bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ürün Kataloğu

Gönderilerinizdeki ürünleri kaydedebilir ve sonraki gönderilerinizde kayıtlı ürün kataloğundan istediğiniz ürünlere ait bilgileri otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Böylece aynı ürünlere ait bilgileri tekrardan girmek zorunda kalmazsınız.


E-İhracat İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Çözümler Hizmetinizde